O nas

Nasz Team tworzą ludzie, dla których aktywność ruchowa i dbałość o zdrowy styl życia jest pasją, jaką chcą dzielić się z innymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć Aquafitness, wciąż poszerzając swoją wiedzę i umiejętności na licznych warsztatach i szkoleniach. Zajmujemy się także innymi formami rekreacji ruchowej, jak Nordic Walking, Fitness, ćwiczenia siłowe, sporty wodne i zimowe.

 

MARTA PIORUN

mgr Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu specjalność Rekreacja Ruchowa

Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Aquafitness, Fitness – ćwiczenia siłowe, Kajakarstwo oraz Nordic Walking, Trener Personalny

Jak samo nazwisko mówi – jest istnym żywiołem, szczególnie w wodzie. Zawsze wesoła i uśmiechnięta zaraża innych swoją pasją i energią do ruchu. Jeśli nie ma jej na basenie, to dziarsko maszeruje z kijami pomagając innym stawiać swoje pierwsze kroki na drodze do aktywnego życia. Jest wymagającym, ale wyrozumiałym i rozumiejącym problemy Trenerem Personalnym. Swoją wiedzą i doświadczeniem pomaga realizować cele swoich Podopiecznych. Ruch to jej pasja i sposób życia, wolne chwile przeznacza na biegi przygodowe oraz formy rekreacji z czworonożnym przyjacielem – psem.

 

BOŻENA BIGIEL

mgr Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, nauczyciel dyplomowany w-f w SP nr 12 we Wrocławiu

Instruktor: Aquafitness, Aerobik, Narciarstwo oraz Nordic Walking

Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia Aqua, a także gimnastykę – aerobik dla pań.Wieloletnie doświadczenie pozwoliło jej
na wypracowanie doskonałej i skutecznej techniki ćwiczeń, która przyczynia się do osiągnięcia jak najlepszych efektów wśród uczestniczek zajęć. Zawsze uśmiechnięta, pogodna i życzliwa dla niejednej ćwiczącej Pani stała się nie tylko Instruktorką, ale i Terapeutką-Przyjaciółką.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress